Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Thurgood’s Goods

Buldak - Korean Stir-Fry Ramen - Petë e menjëhershme - 1 Pako/Shërbim

Buldak - Korean Stir-Fry Ramen - Petë e menjëhershme - 1 Pako/Shërbim

Regular price $2.29
Regular price Sale price $2.29
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

Gati për të përjetuar një shpërthim të zjarrtë dhe të shijshëm shije? Mos kërkoni më larg se Buldak Korean Stir-Fry Ramen - Noodles Instant! Këto petë përmbajnë një sasi të madhe erëzash autentike koreane dhe përgatiten lehtësisht për një vakt të shpejtë dhe të kënaqshëm. Mos e pranoni fjalën tonë, provojini tani!

Shije
View full details