Kalo te informacioni i produktit
1 e 10

Thurgood's Goods

Koka luftarake - karamele pambuku të thartë - 1 vaskë shalqi - 1 vaskë boronicë

Koka luftarake - karamele pambuku të thartë - 1 vaskë shalqi - 1 vaskë boronicë

Regular price $9.99
Regular price Sale price $9.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

Kënaquni me mirësinë mbytëse të buzëve të karamele pambuku të thartë Warheads. Kjo vaskë vjen e mbushur me shijet e parezistueshme të shalqirit dhe boronicës, perfekte për adhuruesit e ëmbëlsirave që dëshirojnë një ndryshim të shijshëm të ëmbëlsirave të tyre.

  • Prodhuesi: Fun Sweets LLC
  • Përbërësit:
  • Lëpirëse pambuku
  • Paralajmërim për moshën: Nuk ka paralajmërim për moshën për këtë produkt.
  • E prodhuar në SHBA, kjo karamele pambuku e thartë është e domosdoshme për këdo që pëlqen të eksperimentojë me shijet. Është perfekt si një ëmbëlsirë feste ose si një meze të lehtë në çdo kohë që me siguri do të kënaqë dëshirat tuaja për dhëmbët e ëmbël. Shtojini pak argëtim dhe emocione ditës suaj me karamele pambuku të thartë Warheads - 1 vaskë shalqi - 1 vaskë boronicë!
View full details