Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Thurgood’s Goods

Van Holtens - Tapatio - Turshi pikante në një qese

Van Holtens - Tapatio - Turshi pikante në një qese

Regular price $2.99
Regular price $3.99 Sale price $2.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

"Festoni me shije të zjarrtë me turshinë pikante Van Holtens Tapatio në një qese. Shijoni goditjen pikante të salcës së nxehtë Tapatio të injektuar në çdo kafshatë krokante të kësaj turshi portative. Perfekte për snacking në lëvizje dhe për t'i dhënë një kthesë të guximshme vakteve tuaja. Kujdes: rrezik i lartë i varësisë!"

View full details