Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Thurgood's Goods

Thurgood's - 2 Takis në këmbë - Takis Blue Heat - Spicy Sfida

Thurgood's - 2 Takis në këmbë - Takis Blue Heat - Spicy Sfida

Regular price $24.99
Regular price Sale price $24.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

Dhuroni shije të guximshme dhe pikante me setin e dhuratave të Thurgood's Walking Takis. Ky grup përfshin:

  • 2 çanta Takis Blue Heat
  • 1 djegës djegës i trashë me fasule
  • 2 gota misër të ëmbël
  • 1 djathë Cheddar Clancy në një kanaçe
  • 4 Salcë zjarri Taco Bell
  • 2 Pako Tajin

Spec djegës dhe misri i ëmbël janë në mikrovalë për një vakt të shpejtë dhe të lehtë në lëvizje. Nëse jeni gati për një sfidë pikante.

Prodhuar nga Thurgoods në Shtetet e Bashkuara duke përdorur vetëm përbërësit më të mirë, ky grup dhuratash është i përsosur për këdo që pëlqen ushqimet me shije. Nuk përfshihet asnjë paralajmërim për moshën.

View full details