Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Thurgood’s Goods

Terry's - Chocolate Portokalli - E errët ose Origjinale - 2 pako

Terry's - Chocolate Portokalli - E errët ose Origjinale - 2 pako

Regular price $14.99
Regular price Sale price $14.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

Kënaqni një kthesë të këndshme në përvojën klasike të çokollatës me Terry's Chocolate Orange - tani e disponueshme në shije të pasura të errëta ose origjinale. Çdo 2 pako qërohet si një portokall për një trajtim të këndshëm dhe të shijshëm. E përkryer për të kënaqur dëshirat tuaja të ëmbla me një prekje të çuditshme dhe argëtuese.

Shije
View full details