Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Thurgood’s Goods

Slap Ya Mama - Erëza Cajun - 8 oz

Slap Ya Mama - Erëza Cajun - 8 oz

Regular price $4.99
Regular price $4.99 Sale price $4.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

"Shto pak erëz në jetën tënde me Erëzat Slap Ya Mama Cajun. Kjo shishe 8 oz ka një shije të shijshme që do t'ju bëjë të ktheheni për më shumë. E përkryer për erëzat e mishit, perimeve dhe çdo gjëje tjetër që ka nevojë për një goditje të vogël Cajun. Mos' mos kini frikë t'i godasni disave me shuplakë!"

View full details