Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Thurgood's Goods

Slap Ya Mama - Salcë e nxehtë Cajun - Shishe 5oz

Slap Ya Mama - Salcë e nxehtë Cajun - Shishe 5oz

Regular price $6.89
Regular price Sale price $6.89
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

Shtoni pak nxehtësi dhe shije pjatave tuaja me salcën e nxehtë Slap Ya Mama Cajun! Kjo shishe 5oz është e mbushur me përzierjen perfekte të erëzave Cajun, duke krijuar një goditje të zjarrtë por të shijshme për çdo vakt. Mos kini frikë të sillni nxehtësinë me Slap Ya Mama!

View full details