Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Thurgood's Goods

Kazan 54oz Vaskë

Kazan 54oz Vaskë

Regular price $19.99
Regular price Sale price $19.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

"Bëhuni gati për të shijuar ylberin me Skittles! Kjo vaskë masive 54oz është e mbushur me mbi 3 kilogramë skita të shijshme me fruta. E përkryer për t'u ndarë (ose jo)! Vazhdoni dhe kënaquni me këtë kënaqësi shumëngjyrëshe. Jum!" "Përjetoni një shpërthim shijeje me çdo kafshatë (ose grusht)! Me mbi 3 kilogramë kaki me fruta, do të keni shumë për të ndarë (por ne nuk do të gjykojmë nëse i mbani të gjitha për vete). Trajtojeni veten me këtë gjallëri , trajtim i denjë për dëshirën tuaj dhe mos e shijoni më kurrë ylberin në të njëjtën mënyrë. Na besoni, nuk do të pendoheni! (Mos i tregoni dentistit tuaj që ju thamë të kënaqeni.)" E shkëlqyeshme për të bërë kaki të thara në ngrirje!

View full details