Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Thurgood's Goods

Mjaltë mbretërore VIP - Të gjitha bimët natyrore - Energjia që ju nevojitet

Mjaltë mbretërore VIP - Të gjitha bimët natyrore - Energjia që ju nevojitet

Regular price $9.99
Regular price Sale price $9.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

20% ULJE kur shpenzoni 100 dollarë ose më shumë në VIP Royal Honey
Kënaquni me shijen e ëmbël dhe natyrale të mjaltit mbretëror VIP të Kingdom Honey, burimi i fundit i energjisë për trupin tuaj.

  • Pako 20g me barishte krejt natyrale
  • Projektuar posaçërisht për të rritur energjinë mashkullore
  • Bërë me mjaltë nga Malajzia
  • Formuluar posaçërisht për t'ju bërë të ndiheni përsëri të rinj

Ky përforcues i energjisë mashkullore është bërë vetëm nga barishte natyrale dhe mjaltë, duke e bërë atë një alternativë më të shëndetshme ndaj suplementeve të tjera të energjisë. Paketa e saj prej 20 g e bën të lehtë dhe të përshtatshëm marrjen në lëvizje.

Përbërësit e këtij produkti janë me burim nga Malajzia, duke siguruar cilësi në çdo pako. Formula e tij krejtësisht natyrale e bën atë një opsion të sigurt për ata që kërkojnë një mënyrë miqësore për moshën për të rritur vitalitetin e tyre.

  • Karakteristikat kryesore:
  • Bimë natyrale të mbushura me mjaltë
  • Me burim nga Malajzia duke siguruar cilësi
  • Paralajmërim për moshën: Ky produkt është menduar vetëm për përdorim të të rriturve.

Përfshini mjaltin mbretëror VIP të Kingdom Honey në rutinën tuaj të përditshme si një mënyrë e shijshme por e shëndetshme për të rritur fuqinë dhe vitalitetin e trupit tuaj. Provojeni sot!

sasi
View full details

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)