Kalo te informacioni i produktit
1 e 9

Thurgood’s Goods

Rips - Karamele jamballi i thartë - 8 shije intensive

Rips - Karamele jamballi i thartë - 8 shije intensive

Regular price $3.99
Regular price Sale price $3.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.


Kënaquni me shijet intensive të Rips - Karamele me jamball të thartë. Me 8 shije për të zgjedhur, duke përfshirë ananasin, djegësin mango dhe shalqirin, ka një mundësi të shijshme për të gjithë. Shijoni këto ëmbëlsira pa yndyrë me një kthesë lozonjare dhe të çuditshme.

Shije
View full details