Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Thurgood’s Goods

Pocky Sticks - Strawberry & Chocolate - 2 Pack Zgjidhni Shijen tuaj

Pocky Sticks - Strawberry & Chocolate - 2 Pack Zgjidhni Shijen tuaj

Regular price $4.99
Regular price Sale price $4.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

"Kënaquni me lumturinë e ëmbël dhe të shijshme me shkopinj tonë Pocky - Strawberry & Chocolate - 2 Pake! Zgjidhni mes shijeve të shijshme të luleshtrydheve ose çokollatës së pasur (ose të dyjave!) për një kënaqësi të këndshme argëtuese. Perfekte për t'i ndarë ose mbajtur të gjitha për vete (ne do gjykoni). Shijoni ekuilibrin e përsosur të krisjes dhe kremit në çdo kafshatë."

Shije
View full details