Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Thurgood’s Goods

Old Man Soldier French - Zouave Soldier- T-shirt me mëngë të shkurtra (e bardhë)

Old Man Soldier French - Zouave Soldier- T-shirt me mëngë të shkurtra (e bardhë)

Regular price $24.99
Regular price $29.99 Sale price $24.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

Shtoni pak mençuri dhe humor në veshjet tuaja me bluzën Old Man France - Short Sleeved. Kjo këmishë e çuditshme përmban një grafik plaku të mençur, perfekt për ata që nuk e marrin veten shumë seriozisht. Shfaqni stilin dhe personalitetin tuaj unik me këtë bluzë argëtuese.

Madhësia
View full details