Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Thurgood's Goods

Mjaltë mbretërore VIP - Të gjitha bimët natyrore - Energjia që ju nevojitet

Mjaltë mbretërore VIP - Të gjitha bimët natyrore - Energjia që ju nevojitet

Regular price $9.99
Regular price Sale price $9.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

13 komente totale

20% ULJE kur shpenzoni 100 dollarë ose më shumë në VIP Royal Honey
Kënaquni me shijen e ëmbël dhe natyrale të mjaltit mbretëror VIP të Kingdom Honey, burimi i fundit i energjisë për trupin tuaj.

  • Pako 20g me barishte krejt natyrale
  • Projektuar posaçërisht për të rritur energjinë mashkullore
  • Bërë me mjaltë nga Malajzia
  • Formuluar posaçërisht për t'ju bërë të ndiheni përsëri të rinj

Ky përforcues i energjisë mashkullore është bërë vetëm nga barishte natyrale dhe mjaltë, duke e bërë atë një alternativë më të shëndetshme ndaj suplementeve të tjera të energjisë. Paketa e saj prej 20 g e bën të lehtë dhe të përshtatshëm marrjen në lëvizje.

Përbërësit e këtij produkti janë me burim nga Malajzia, duke siguruar cilësi në çdo pako. Formula e tij krejtësisht natyrale e bën atë një opsion të sigurt për ata që kërkojnë një mënyrë miqësore për moshën për të rritur vitalitetin e tyre.

  • Karakteristikat kryesore:
  • Bimë natyrale të mbushura me mjaltë
  • Me burim nga Malajzia duke siguruar cilësi
  • Paralajmërim për moshën: Ky produkt është menduar vetëm për përdorim të të rriturve.

Përfshini mjaltin mbretëror VIP të Kingdom Honey në rutinën tuaj të përditshme si një mënyrë e shijshme por e shëndetshme për të rritur fuqinë dhe vitalitetin e trupit tuaj. Provojeni sot!

sasi
View full details

Customer Reviews

Based on 13 reviews
85%
(11)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
15%
(2)
C
Customer
Legit and fast shipping

I was a bit skeptical but my order came exactly as I ordered it. Honey packs look legit

W
William

Reordered from this company with a much larger order from last and checked every single on that came in the box.There all legit 100% real deal

W
William

Everything was authentic ! Will purchase again

M
Makynleon

Doesn’t work

C
Cecil

Not authentic

We order our VIP Royal Honey direct from the manufacturer in Malaysia. Our honey is 100% authentic and have lots of return customers. If you would like to return the product we have no problem refunding your purchase price.