Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Thurgood's Goods

It's A Girl - 10 puro me çokollatë qumështi belge

It's A Girl - 10 puro me çokollatë qumështi belge

Regular price $14.99
Regular price Sale price $14.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

Festoni ardhjen e një vajze me këto puro të shijshme me çokollatë! E bërë me çokollatë me qumësht premium belg, secila puro është e mbështjellë individualisht për prezantimin perfekt. Ndani gëzimin e një pakete të re gëzimi me miqtë dhe familjen (dhe ndoshta hidhni një ose dy puçrra për veten tuaj)!

View full details