Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Thurgood's Goods

GosoGomis - Saucy Bears and Gusher Bombs - 2 çanta - Chamoy Gummi Candy

GosoGomis - Saucy Bears and Gusher Bombs - 2 çanta - Chamoy Gummi Candy

Regular price $19.99
Regular price Sale price $19.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

Shijoni një rostiçeri të shijshme dhe të shijshme me GosoGomis Saucy Bears dhe Gusher Bombs Chamoy Gummi Candy. Këto ëmbëlsira të përtypura vijnë në dy çanta, perfekte për t'u ndarë me miqtë dhe familjen.

  • Shije e shijshme: Të bëra me kamoje, këto karamele gummi kanë një shije unike të ëmbël dhe të thartë që me siguri do të kënaqë dëshirat tuaja.
  • Përtypja e butë: Këto karamele kanë një strukturë të butë por të përtypur që do t'ju bëjë të dëshironi më shumë.
  • Marka Gosogomis: Ju mund t'i besoni cilësisë së këtyre karamele gummi pasi ato janë bërë nga marka e njohur Gosogomis.

Kjo karamele është e përkryer për këdo që pëlqen ushqimet e shijshme.

Prodhuar në SHBA, ju mund të kënaqeni me këtë trajtim pa asnjë kufizim moshe ose shqetësim për origjinën e tij. Pra, merrni çantën tuaj me GosoGomis Saucy Bears dhe Gusher Bombs Chamoy Gummi Candy sot!

View full details