Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Thurgood's Goods

GosoGomis - Gusher Bombs - Chamoy Gushers - Bag 6oz

GosoGomis - Gusher Bombs - Chamoy Gushers - Bag 6oz

Regular price $10.99
Regular price Sale price $10.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

Kënaquni me shijen unike dhe shpërthyese të GosoGomis - The Gusher Bombs - Chamoy Gushers. Këto pije përtypëse po shpërthejnë me shije të ëmbla dhe të ëmbla që do të kënaqin dëshirat tuaja.

  • Deliciously Tangy: Çdo kafshatë është një eksplodim shijeje i mprehtë që do të mashtrojë sythat tuaj të shijes.
  • E ëmbël dhe e përtypur: Përtypja e butë e këtyre gërvishtjeve plotëson në mënyrë të përsosur delikatesën, duke e bërë atë një rostiçeri të këndshme për t'u ngrënë.

Prodhuar nga marka e njohur, Gosogumis në SHBA, çdo pako është e mbushur me gjashtë ounce Chamoy Gushers. Këto ëmbëlsira të shijshme janë perfekte për t'i ndarë me miqtë ose për të ngrënë ushqime në lëvizje gjatë çdo kohe të ditës.

  • Përbërësit e cilësisë premium: Bërë nga përbërës të cilësisë së lartë për të siguruar që çdo pjesë të japë një shpërthim shije në çdo kafshatë
  • Nuk ka kufizime për moshën: Paralajmërimi i moshës për këtë produkt është

Jo, gjë që e bën atë të përsosur për këdo që dëshiron të kënaqë dhëmbët e tyre të ëmbël

Nëse jeni duke kërkuar për një rostiçeri unike që është njëkohësisht e guximshme dhe e shijshme, provoni këto gusher me aromë Chamoy nga Gosogumis!

View full details