Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Thurgood’s Goods

Botanic Tonics - Feel Free Classic - 2oz Shot

Botanic Tonics - Feel Free Classic - 2oz Shot

Regular price $31.99
Regular price Sale price $31.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

2 komente totale

Bëhuni gati të ndiheni të lirë me tonikët klasik Botanik Feel Free! E mbushur me rrënjë Kava dhe bimë të tjera të lashta, kjo gotë 2oz ofron lubrifikim social pa alkool dhe energji dhe fokus pa kafeinë. Përqafoni një lloj të ri freskimi pa zhurmë ose nervozizëm. Gëzuar për t'u ndjerë mirë!

sasi
View full details

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
C
CC
1st time

Great product!

C
Christine Nicolas
Wonderful product and fast delivery!

I've been taking this product for a while to relax in the evenings instead of drinking alcohol and I enjoy the relaxation it promotes. Thank you also to the company for the very fast shipping to Ohio! I'll definitely return in the future!