Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Thurgood’s Goods

Faygo - Pjeshkë 24oz - Detroit Soda Pop

Faygo - Pjeshkë 24oz - Detroit Soda Pop

Regular price $2.49
Regular price $2.99 Sale price $2.49
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

"Kënaquni me shijen freskuese të Faygo Peach 24oz në këtë pije me sode të frymëzuar nga Detroit. Çdo gllënjkë shpërthen me shije të lëngshme pjeshke, e përkryer për të shuar etjen tuaj në një ditë të nxehtë. E bërë me përbërës cilësorë, kjo sode me siguri do të bëhet një ëmbëlsirë e preferuar për të gjithë dashamirët e pjeshkës. Porosit tani dhe shijo shijet!"

View full details