Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Thurgood’s Goods

Faygo - Jazzin Bluesberry 24oz - Detroit Soda Pop

Faygo - Jazzin Bluesberry 24oz - Detroit Soda Pop

Regular price $2.09
Regular price $2.99 Sale price $2.09
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

2 komente totale

"Kaloni një shije të Detroitit me sode Jazzin Bluesberry të Faygo-s. Kjo shishe 24oz po shpërthen me aromë boronicë, duke u dhënë shijeve tuaja një përvojë të mrekullueshme. Freskuese dhe e shijshme, kjo sodë është e përkryer për çdo rast. Shtoni pak aromë Detroit në ditën tuaj !"

View full details

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
J
J Whitman
Juggalo juice

So when i ordered the site had free shipping on orders $25 and up listed but at checkout it was $30 . Faygo was $1.99 each , then over the next couple days went up fifty cents . Now its free shipping on orders of $40+ with a limit of 12 Faygos lol
Yall weren't expecting 🤡🤡 to come out in full force for that dreamin and cotton candy were ya 🤣

They shipped fast and everything is great

N
Norman

Super quick shipping will order again!!!!