Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Thurgood’s Goods

Faygo - Firework 24oz - Detroit Soda Pop

Faygo - Firework 24oz - Detroit Soda Pop

Regular price $2.09
Regular price $2.99 Sale price $2.09
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

1 komente totale

"Përjetoni një shpërthim shije me pijen e gazit 24oz të Faygo's Firework, të frymëzuar nga ikonën e fishekzjarreve. Lëreni shijen freskuese t'ju kthejë në kujtimet e verës. Shtojini pak gaz ditës tuaj dhe përqafoni nostalgjinë lozonjare të këtij të preferuari të Detroitit."

View full details

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
D
D.K.
Classic

This flavor took me back to the ice cream truck days