Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Thurgood’s Goods

Faygo - Dreamin 24oz - Detroit Soda Pop - Kremsicle Portokalli

Faygo - Dreamin 24oz - Detroit Soda Pop - Kremsicle Portokalli

Regular price $2.09
Regular price $2.99 Sale price $2.09
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

Shuani etjen dhe kënaquni me nostalgjinë me Faygo Dreamin 24oz, pijen e shijshme me sode të Detroitit që shijon si një krem ​​portokalli ëndërrimtar. Pini një gllënjkë dhe kthehuni në ditët e qeta të verës. Mos e humbisni këtë trajtim të çuditshëm dhe të shijshëm!

View full details