Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Thurgood’s Goods

Faygo - Cotton Candy 24oz - Detroit Soda Pop

Faygo - Cotton Candy 24oz - Detroit Soda Pop

Regular price $2.09
Regular price $2.99 Sale price $2.09
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

"Bëhuni gati për të kënaqur dhëmbin tuaj të ëmbël me sodën e pambukut Faygo's Cotton Candy! Kjo shishe 24 oz me ëmbëlsi të gazuar kombinon shijen nostalgjike të karamele pambuku me sode freskuese. Nga gllënjka e parë deri në të fundit, kjo origjinale e Detroitit do t'i bëjë shijet tuaja të kërcejnë me gëzim ( dhe ka të ngjarë të dëshiroj një udhëtim në parkun argëtues).

View full details