Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Thurgood’s Goods

Faygo - Candy Apple 24oz - Detroit Soda Pop

Faygo - Candy Apple 24oz - Detroit Soda Pop

Regular price $2.09
Regular price $2.99 Sale price $2.09
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

1 komente totale

"Merrni një shije të Detroitit me sodën e mollës "Faygo's Candy"! Kjo sodë 24oz po shpërthen me aromën e ëmbël dhe të mprehtë të mollëve të freskëta, duke e bërë atë ëmbëlsirën perfekte për shuarjen e etjes. Shtojini ditës tuaj pak argëtim të gazuar me karamele ikonike dhe të shijshme të Faygo Sode me mollë."

View full details

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Melissa

Great experience buying from Thurgood’s. Shipping was extremely fast and products were exactly as expected.

Also- my kids were on the hunt for this rare Candy Apple flavored Faygo, and this was the only place we could find it at a normal price!

Highly recommend this shop.