Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Thurgood's Goods

Alamo - Topa turshi të thartë - Siç shihet në TikTok

Alamo - Topa turshi të thartë - Siç shihet në TikTok

Regular price $2.49
Regular price $3.99 Sale price $2.49
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

Merrni një shije të famës së TikTok me Topat e njohura të turshive të Alamos! Të shpërthyer me një aromë të mprehtë turshi, këto ushqime unike dhe të çuditshme do t'ju bëjnë të thoni "oh snap!" (ose duhet të themi "turshi") me çdo pickim. E përkryer për sfidat e TikTok ose thjesht për të kënaqur ato dëshira për turshi.

View full details