Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Thurgood’s Goods

Alamo - Turshi gjigante e thartë

Alamo - Turshi gjigante e thartë

Regular price $4.99
Regular price $4.99 Sale price $4.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

"Bëhuni gati për një shpërthim shijeje me Alamo - Turshi Giant Sour! Kjo ëmbëlsirë masive dhe e shijshme me siguri do të kënaqë dëshirat tuaja për turshitë me shijen e saj unike dhe të guximshme. E përkryer për të ngrënë ose për t'i shtuar një zierje sanduiçit tuaj, kjo turshi nuk është e juaja kopër mesatare. Mos u thash, provoje sot!"

View full details