Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Thurgood’s Goods

Alamo - Turshi gjigante e kuqe vishnje

Alamo - Turshi gjigante e kuqe vishnje

Regular price $4.99
Regular price $4.99 Sale price $4.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

Bëhuni gati për të gudulisur shijet tuaja me Alamo - Turshi Giant Red Qershi! Kjo turshi krokante dhe e shijshme nuk është vetëm një kënaqësi për qiellzën tuaj, por gjithashtu ka bërë bujë në TikTok. Mos e humbisni këtë përvojë unike dhe të shijshme. Provoje tani! 🤩🍒🥒

View full details