Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Thurgood’s Goods

Alamo - Turshi gjigant i kuq Chamoy

Alamo - Turshi gjigant i kuq Chamoy

Regular price $4.99
Regular price $4.99 Sale price $4.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

2 komente totale

"Zgjedhja(le) e mbeturinave! Prezantimi i turshive gjigante Chamoy të Alamo-s, i marinuar në një përzierje të shijshme të kamojës së kuqe për një goditje të ëmbël dhe të shijshme. E përkryer për pikniqe, festa ose kurdoherë që dëshironi diçka unike dhe të shijshme. Merrni duart mbi këtë turshi gjigante sot!" Bëni vetë kompletin tuaj të turshive!

View full details

Customer Reviews

Based on 2 reviews
50%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
50%
(1)
P
Pam

Quick delivery great product

P
Pam

There was only 3 pickles in my box, I ordered 5