Kalo te informacioni i produktit
1 e 8

Brandon George

Pije Xhensen Korean - 3 pako - Me rrënjë xhensen - Me mjaltë

Pije Xhensen Korean - 3 pako - Me rrënjë xhensen - Me mjaltë

Regular price $9.99
Regular price $12.99 Sale price $9.99
Shitje Sold out
Shipping calculated at checkout.

Po kërkoni një nxitje energjie gjatë stërvitjes tuaj? Provoni pijen koreane xhensen me mjaltë të JooGlobal! E bërë me rrënjë xhensen për forcë shtesë, kjo pije vjen në një paketë me tre shishe 4,23 oz për t'ju mbajtur energji gjatë gjithë javës.

  • Xhensen autentik Korean: I bërë me xhensen të vërtetë, me cilësi të lartë për fuqi maksimale.
  • E ëmbëlsuar me mjaltë: Shijoni ëmbëlsinë natyrale të mjaltit në çdo gllënjkë.
  • Formula Shtesë e Forcës: Merrni një nxitje të fuqishme energjie në fuqi përmes stërvitjes ose ditës tuaj të punës!

Prodhuar nga Joo Global pikërisht këtu në SHBA, mund të besoni se po merrni një produkt me cilësi të lartë që është i sigurt dhe efektiv. Dhe nëse jeni të shqetësuar për kufizimet e moshës, kjo pije vjen me një paralajmërim moshe për të siguruar konsum të sigurt për të gjithë klientët.

Shtoni pijen koreane të xhensenit me mjaltë të JooGlobal në rutinën tuaj të përditshme dhe shijoni energji të qëndrueshme gjatë gjithë ditës!

View full details